Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów

Działalność firmy
Branża firmy
Znaleziono wszystkich: 104
ProgramOpis
WEX Program
WEX to program płatnych praktyk, dla studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) oraz studentów I i II roku studiów jednolitych magisterskich. Dzięki temu programowi można zobaczyć, jak działa duża, międzynarodowa firma. Uczestnicy programu poznają pracę poszczególnych działów PwC oraz biorą udział w rozwiązywaniu konkretnych zadań.
Discover PwC
Discovery PwC, to warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy. Szkolenia organizowane w największych ośrodkach akademickich w Polsce dają możliwość skonfrontowania zdobytej wiedzy z realnymi problemami biznesowymi oraz oczekiwaniami przyszłych pracodawców.
PwC Genius
PwC Genius to system praktyk dla studentów IV bądź V roku studiów jednolitych lub I bądź II roku studiów II stopnia) oraz absolwentów. Uczestnicy praktyk dołączeni zostają do zespołów projektowych, w których - u boku najwyższej klasy specjalistów PwC - poznają tajniki pracy konsultantów. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.
Experience PwC
Experience PwC jest interaktywnym konkursem przeznaczonym dla studentów III, IV albo V roku, studentów studiów drugiego stopnia lub absolwentów, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą ze światem finansów, rachunkowości, prawa podatkowego czy konsultingu.
Akademia Alior
„Akademia Alior” to trzymiesięczny program stażowy skierowany do młodych, przedsiębiorczych i odważnych osób, które po zakończeniu stażu będą mogły pełnić w Alior Banku rolę Bankiera Klienta Indywidualnego / Bankiera Produktów Kredytowych jak i Młodszego Menedżera Klienta Biznesowego.
BOLS Generation Challenge
Ogłoszony przez Grupę CEDC program skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków związanych z marketingiem i zarządzaniem. Jego głównym założeniem jest pozyskanie i wyszkolenie najlepszych kandydatów do pracy w teamie kreatywnym wódki i likierów BOLS.
ChallengING IT
Program stażowy ChallengING IT to unikalna szansa na zdobycie bogatego doświadczenia w środowisku wysoko zaawansowanych technologii informatycznych.
Challenging Path
Challenging Path to półroczny program stażowy dla Studentów III, IV i V roku, organizowany przez Imperial Tobacco.
Citigold Associate
Program Citigold Associate trwa 12 miesięcy. Oprócz szkolenia, uczestnik poznaje swojego mentora - managera Citigold, który towarzyszy, wspiera i współpracuje z uczestnikiem podczas całego okresu Programu.
Deloitte FastTrack
Fast Track to program przeznaczony dla studentów IV i V roku kierunków ekonomicznych, w którym uczestnik poznaje praktyczne strony biznesu i magię doradztwa finansowego.
Deloitte International Internship Program
DIIP to program międzynarodowych praktyk Deloitte kierowany do studentów III i IV roku, chcących odbyć praktyki w międzynarodowym środowisku.
Deloitte TaxTrack
TaxTrack to program praktyk dla studentów II, III, IV i V roku prawa i administracji, którzy chcą się rozwijać w obszarze doradztwa podatkowego.
Generacja Young Bank Forces
W BNP Paribas Banku masz szansę wzięcia udziału w 12-miesięcznym programie stażowym. Program przeznaczony dla studentów V roku kierunku ekonomicznego lub technicznego lub absolwentów z tytułem magistra.
Graduate Development Program Reckitt Benckiser
Program Praktyk przeznaczony jest dla absolwentów kierunków ekonomiczne, technicznych lub zarządzania mających za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe (praktyki/staże).
HP Dołącz do najlepszych
Program skierowany jest do wszystkich studentów, którzy interesują się nowymi technologiami informatycznymi. Na zwycięzców czeka pakiet szkoleń i płatny 6-miesieczny staż, podczas którego będzie można dołączyć do grupy konsultantów, propagujących najnowsze technologie HP.
Imperial Way to Start
Challenging Path to półroczny program stażowy dla Studentów III, IV i V roku, organizowany przez Imperial Tobacco. Program został zapoczątkowany w 2009 roku, ma charakter płatny i obejmuje minimum 3 miesiące.
Następne

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura geodezja
miniatura