Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

Działalność firmy
Branża firmy
Znaleziono wszystkich: 32
ProgramOpis
Akademia Alior
„Akademia Alior” to trzymiesięczny program stażowy skierowany do młodych, przedsiębiorczych i odważnych osób, które po zakończeniu stażu będą mogły pełnić w Alior Banku rolę Bankiera Klienta Indywidualnego / Bankiera Produktów Kredytowych jak i Młodszego Menedżera Klienta Biznesowego.
ChallengING IT
Program stażowy ChallengING IT to unikalna szansa na zdobycie bogatego doświadczenia w środowisku wysoko zaawansowanych technologii informatycznych.
Citigold Associate
Program Citigold Associate trwa 12 miesięcy. Oprócz szkolenia, uczestnik poznaje swojego mentora - managera Citigold, który towarzyszy, wspiera i współpracuje z uczestnikiem podczas całego okresu Programu.
Generacja Young Bank Forces
W BNP Paribas Banku masz szansę wzięcia udziału w 12-miesięcznym programie stażowym. Program przeznaczony dla studentów V roku kierunku ekonomicznego lub technicznego lub absolwentów z tytułem magistra.
ING International Talent Programme
Program ING International Talent Programme, skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat, którzy chcą rozwijać się w sposób zaplanowany i efektywnie wykorzystać swój potencjał od początku kariery zawodowej!
Letnie Praktyki Menadżerskie P&G
Program skierowany do studentów 3, 4 lub 5 roku, znającego dobrze język angielski, dzięki któremu można zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, prowadząc samodzielnie projekt biznesowy.
Millennium Bankers
Millennium Bankers jest programem praktyk skierowanym do studentów 3 - 5 roku, którzy wiążą swoją karierę zawodową z obszarem bankowości.
Praktyka z Lwem
Praktyka z Lwem jest programem płatnych praktyk skierowanym do studentów 3, 4 lub 5 roku z różnych kierunków studiów. Program organizowany jest w okresie wakacji i trwa 2-3 miesiące. Praktyki odbywają się w Warszawie lub Katowicach w ponad 30 departamentach funkcjonujących w strukturach organizacyjnych ING Banku Śląskiego.
Program absolwencki BRE Bank
Program adresowany jest do wąskiego grona uczestników, studentów 5 roku studiów wyższych lub absolwentów, którzy posiadają od 6 do 12 miesięcy doświadczenia zawodowego i są zainteresowani rozwojem w ramach struktury BRE Banku.
Program Ambasadorski Banku Pekao S.A.
Bank Pekao SA oferuje wiele możliwości rozwoju. Program Ambasadorski pozwoli zrealizować kreatywne pomysły we współpracy z ekspertami z dziedziny marketingu i PR.
Program Ambasadorski BRE Banku
Program skierowany jest studentów 2-5 roku studiów wyższych, aktywnych w środowisku akademickim. Istnieje duża szansa nawiązania dłuższej współpracy w ramach płatnego stażu.
Program Ambasadorski Citibanku
Program Citigold Associate trwa 12 miesięcy. Na początku każdy uczestnik programu uzyskuje dostęp do informatycznych systemów bankowych. Oprócz szkolenia, uczestnik poznaje swojego mentora - managera Citigold, który towarzyszy, wspiera i współpracuje z uczestnikiem podczas całego okresu Programu.
Program Ambasadorski ING Banku Śląskiego
Jest to forma współpracy pomiędzy ING Bankiem Śląskim a środowiskami uniwersyteckimi na terenie całej Polski. W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci zostają certyfikowanymi Ambasadorami naszego banku i współpracują z nami w zakresie budowania wizerunku ING Banku Śląskiego jako atrakcyjnego pracodawcy na swoich uczelniach.
Program Kariera
Bank Pekao SA został Partnerem Wspierającym Program Kariera, organizowanego przez Polską Radę Biznesu. W tym roku oferowanych jest 7 płatnych staży w Dyrekcjach Regionów Pionu Bankowości Detalicznej.
Program Praktyk BRE Bank
Program praktyk skierowany jest do studentów, którzy ukończyli min. II rok studiów, ambitnych, zaangażowanych w realizację powierzonych zadań, samodzielnych i wyróżniających się wysoką kulturą osobistą oraz entuzjazmem.
Program Praktyk Letnich Citibank
Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów, którzy ukończyli trzeci rok studiów. Trwa 11 tygodni. W tym czasie studenci mają okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Banku, jego strukturą i kulturą organizacyjną.
Następne
Polityka Prywatności