Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 11
ProgramOpis
BOLS Generation Challenge
Ogłoszony przez Grupę CEDC program skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków związanych z marketingiem i zarządzaniem. Jego głównym założeniem jest pozyskanie i wyszkolenie najlepszych kandydatów do pracy w teamie kreatywnym wódki i likierów BOLS.
Leadership Development Programme
3-letni program menedżerski Leadership Development Programme dla wybitnych osób, na który można aplikować przez cały rok.
Program Praktyk Letnich Danone
Do udziału w Programie Rozwoju Talentów zaproszeni są studenci IV i V roku oraz absolwentci, którzy biegle posługują się językiem angielskim oraz chcą nawiązać dłuższą współpracę z firmą.
Program Praktyk Letnich MARS
Program Praktyk Letnich to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.
Program Praktyk Wakacyjnych
Do programu mogą przystąpić studenci IV lub V roku studiów. Wybrany przez studenta projekt realizowany jest w wybranym dziale pod okiem Mentora, specjalisty lub menedżera w danym Dziale.
Program Rozwoju Specjalistów
Program Rozwoju Specjalistów w dziale Inżynieryjnym kierowany jest dla studentów lub absolwentów, których interesuje zarządzanie projektami inżynieryjnymi, projektowanie i budowa linii, usprawnianie i optymalizacja urządzeń i procesów oraz poprawa bezpieczeństwa i ergonomii.
Program Rozwoju Talentów
Do udziału w Programie Rozwoju Talentów zaproszeni są studentci IV i V roku oraz absolwenci, którzy biegle posługują się językiem angielskim oraz chcą nawiązać dłuższą współpracę z firmą.
Program Stażowy - Grupa Żywiec
Podczas rocznego, płatnego Programu Stażowego w Grupie Żywiec: zdobędziesz ogromne doświadczenie w międzynarodowej firmie oraz otrzymasz umowę o pracę oraz wynagrodzenie!
Program Stażowy Wrigley Polska
Program Stażowy Wrigley Poland skierowany jest do osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, zarówno do studentów IV i V roku, jak i absolwentów.
Ucz się i pracuj
Ucz się i pracuj – program dla uczniów i studentów. Po ukończeniu nauki istnieje możliwość kontynuowania kariery w Carrefour Polska. Na najlepszych pracowników czekają miejsca w programie managerskim „Akademia Kapitana” – przygotowującym do objęcia stanowiska Managera Działu.
Warsztaty Umiejętności - Grupa Żywiec
Grupa Żywiec od kilku już lat prowadzi Warsztaty Umiejętności dla studentów, którzy są zainteresowani swoim rozwojem i zdobywaniem nowych kompetencji.
Polityka Prywatności