Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 10
ProgramOpis
HP Dołącz do najlepszych
Program skierowany jest do wszystkich studentów, którzy interesują się nowymi technologiami informatycznymi. Na zwycięzców czeka pakiet szkoleń i płatny 6-miesieczny staż, podczas którego będzie można dołączyć do grupy konsultantów, propagujących najnowsze technologie HP.
Letni Program Stażowy Tieto
Program przeznaczony dla studentów kierunków informatycznych. Czas trwania praktyk to od 4 do 12 tygodni w czasie wakacji.
Letnie Praktyki Menadżerskie P&G
Program skierowany do studentów 3, 4 lub 5 roku, znającego dobrze język angielski, dzięki któremu można zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, prowadząc samodzielnie projekt biznesowy.
Program Praktyk Letnich Budimex
Praktyki w Budimeksie przeznaczone są dla: studentów od III roku, przyszłych inżynierów kierunków budowlanych kubaturowych i drogowo-mostowych, kolejowych oraz inżynierii sanitarnej.
Program Praktyk Letnich Cyfrowy Polsat
Program skierowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów, co najmniej III roku. Cyfrowy Polsat stwarza możliwości wyboru obszaru praktyk począwszy od IT i nowych technologii, poprzez finanse i księgowość oraz marketing, aż do obsługi klienta i sprzedaży.
Program Praktyk Letnich Skanska
Program Praktyk Letnich kierowany jest do studentów kierunków technicznych i ekonomicznych, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie pracując w gronie najlepszych specjalistów w branży budowlanej.
Program Praktyk w T-Mobile
Do programu przyjmowani są studenci III, IV oraz V roku studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych do 26 roku życia. Praktyki odbywane w PTC są bezpłatne. Między Polską Telefonią Cyfrową SA a studentem podpisywane jest obustronne porozumienie na okres od 2 do 3 miesięcy.
Program Praktyk Wakacyjnych Colgate
Colgate-Palmolive organizuje 3-miesięczne płatne Praktyki Wakacyjne dla najzdolniejszych studentów ostatnich lat studiów i absolwentów.
Program Stażowy "Cyfrowa Kariera"
Program Stażowy to oferta dla studentów ostatniego roku studiów i absolwentów, którzy chcą się zaangażować w ciekawie projekty, a tym samym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Program Vulcanus
W programie mogą uczestniczyć studenci kierunków inżynierskich i nauk ścisłych, którzy ukończyli co najmniej trzy lata studiów. Kryteria selekcji kandydatów: osiągnięcia akademickie, opinia opiekuna, znajomość języka angielskiego, motywacja i umiejętność zaadaptowania się w innej kulturze.
Polityka Prywatności