Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 69
ProgramOpis
Akademia Alior
„Akademia Alior” to trzymiesięczny program stażowy skierowany do młodych, przedsiębiorczych i odważnych osób, które po zakończeniu stażu będą mogły pełnić w Alior Banku rolę Bankiera Klienta Indywidualnego / Bankiera Produktów Kredytowych jak i Młodszego Menedżera Klienta Biznesowego.
ChallengING IT
Program stażowy ChallengING IT to unikalna szansa na zdobycie bogatego doświadczenia w środowisku wysoko zaawansowanych technologii informatycznych.
Citigold Associate
Program Citigold Associate trwa 12 miesięcy. Oprócz szkolenia, uczestnik poznaje swojego mentora - managera Citigold, który towarzyszy, wspiera i współpracuje z uczestnikiem podczas całego okresu Programu.
Deloitte FastTrack
Fast Track to program przeznaczony dla studentów IV i V roku kierunków ekonomicznych, w którym uczestnik poznaje praktyczne strony biznesu i magię doradztwa finansowego.
Deloitte International Internship Program
DIIP to program międzynarodowych praktyk Deloitte kierowany do studentów III i IV roku, chcących odbyć praktyki w międzynarodowym środowisku.
Deloitte TaxTrack
TaxTrack to program praktyk dla studentów II, III, IV i V roku prawa i administracji, którzy chcą się rozwijać w obszarze doradztwa podatkowego.
Discover PwC
Discovery PwC, to warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy. Szkolenia organizowane w największych ośrodkach akademickich w Polsce dają możliwość skonfrontowania zdobytej wiedzy z realnymi problemami biznesowymi oraz oczekiwaniami przyszłych pracodawców.
Experience PwC
Experience PwC jest interaktywnym konkursem przeznaczonym dla studentów III, IV albo V roku, studentów studiów drugiego stopnia lub absolwentów, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą ze światem finansów, rachunkowości, prawa podatkowego czy konsultingu.
Generacja Young Bank Forces
W BNP Paribas Banku masz szansę wzięcia udziału w 12-miesięcznym programie stażowym. Program przeznaczony dla studentów V roku kierunku ekonomicznego lub technicznego lub absolwentów z tytułem magistra.
HP Dołącz do najlepszych
Program skierowany jest do wszystkich studentów, którzy interesują się nowymi technologiami informatycznymi. Na zwycięzców czeka pakiet szkoleń i płatny 6-miesieczny staż, podczas którego będzie można dołączyć do grupy konsultantów, propagujących najnowsze technologie HP.
ING International Talent Programme
Program ING International Talent Programme, skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat, którzy chcą rozwijać się w sposób zaplanowany i efektywnie wykorzystać swój potencjał od początku kariery zawodowej!
Kurs na Kulturę
Kurs na Kulturę to program skierowany do studentów, absolwentów i młodych pracowników naukowych. Program proponuje działania wiążące się z przedsiębiorczością, aktywnością zawodową i twórczą realizowaną w sektorze kultury.
Lepszy widok na pracę
Program kierowany jest do studentów III, IV, V roku studiów oraz absolwentów. Uczestnik w ciągu 2 miesięcy zbierają cenne doświadczenie w Działach Marketingu, IT, Interfejsu Użytkownika, Rozwiązań Mobilnych, Personalnym, Badań i Rozwoju, Współpracy z Klientem, Zarządzania Projektami.
Letni Program Stażowy Tieto
Program przeznaczony dla studentów kierunków informatycznych. Czas trwania praktyk to od 4 do 12 tygodni w czasie wakacji.
Letnie Praktyki Menadżerskie P&G
Program skierowany do studentów 3, 4 lub 5 roku, znającego dobrze język angielski, dzięki któremu można zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, prowadząc samodzielnie projekt biznesowy.
Millennium Bankers
Millennium Bankers jest programem praktyk skierowanym do studentów 3 - 5 roku, którzy wiążą swoją karierę zawodową z obszarem bankowości.
Następne
Polityka Prywatności