Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 44
ProgramOpis
BOLS Generation Challenge
Ogłoszony przez Grupę CEDC program skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków związanych z marketingiem i zarządzaniem. Jego głównym założeniem jest pozyskanie i wyszkolenie najlepszych kandydatów do pracy w teamie kreatywnym wódki i likierów BOLS.
Challenging Path
Challenging Path to półroczny program stażowy dla Studentów III, IV i V roku, organizowany przez Imperial Tobacco.
Graduate Development Program Reckitt Benckiser
Program Praktyk przeznaczony jest dla absolwentów kierunków ekonomiczne, technicznych lub zarządzania mających za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe (praktyki/staże).
HP Dołącz do najlepszych
Program skierowany jest do wszystkich studentów, którzy interesują się nowymi technologiami informatycznymi. Na zwycięzców czeka pakiet szkoleń i płatny 6-miesieczny staż, podczas którego będzie można dołączyć do grupy konsultantów, propagujących najnowsze technologie HP.
Imperial Way to Start
Challenging Path to półroczny program stażowy dla Studentów III, IV i V roku, organizowany przez Imperial Tobacco. Program został zapoczątkowany w 2009 roku, ma charakter płatny i obejmuje minimum 3 miesiące.
J&J Young Professionals
Johnson & Johnson Poland uruchomiła w sektorze medycznym (Medical Devices & Diagnostics) roczny program stażowy, J&J Young Professionals, który dedykowany jest dla studentów ostatniego roku studiów i/lub absolwentów studiów wyższych (+2 lata).
Leadership Development Programme
3-letni program menedżerski Leadership Development Programme dla wybitnych osób, na który można aplikować przez cały rok.
Lifeblood Development Program
Program rozwojowy kadry managerskiej i specjalistycznej jest przeznaczony dla osób kończących studia gotowych do międzynarodowej ścieżki kariery. Skierowany jest do absolwentów studiów technicznych i ekonomicznych trwający dwa lata.
Management Trainee Program
Praktyki trwają od 3 miesięcy do 12 miesięcy i można odbywać je w ciągu całego roku w różnych działach (Badania Naukowe, Operacje, Finanse, Systemy Informatyczne, Marketing, Sprzedaż, Komunikacja, Zasoby Ludzkie).
Program Adaptacji Zawodowej
Uczestnik ma szansę praktycznego sprawdzenia nabytej w trakcie studiów wiedzy oraz osobistych predyspozycji, jak i również możliwość uzyskania informacji na temat działalności i struktury Grupy Chemicznej Ciech oraz specyfiki pracy w branży chemicznej.
Program Managerski BAT
Celem Programu Managerskiego jest przygotowanie kandydatów do pełnienia funkcji kierowniczych w British American Tobacco. Program Managerski to 2 lata pełne wyzwań i bardzo intensywnego rozwoju.
Program Praktyk Biuro Główne Reckitt Benckiser
Program oferuje płatne praktyki dla studentów 3-5 roku kierunków ekonomia, finanse, marketing, zarządzanie, znających bardzo dobrze język angielski.
Program Praktyk Jesiennych Shell Business Service Center
Program skierowany jest do studentów 3, 4 lub 5 roku. Praktyki odbywają się będą w okresie jesienno-zimowym (przewidziane 20 godzin pracy tygodniowo).
Program Praktyk Letnich BAT
Do udziału w programie zaproszeni są studenc II-V roku dowolnych kierunków studiów
z minimum dobrą znajomością języka angielskiego, podchodzących do zadań z energią, entuzjazmem i zaangażowaniem.
Program Praktyk Letnich BP
Przyjmowani są praktykanci do wszystkich działów BP - w zależności od zapotrzebowania zgłaszanego przez managerów. Czas trwania i zakres obowiązków określa manager działu, w zależności od rodzaju projektu. Miejscem odbywania praktyk jest najczęściej siedziba BP w Krakowie.
Program Praktyk Letnich Budimex
Praktyki w Budimeksie przeznaczone są dla: studentów od III roku, przyszłych inżynierów kierunków budowlanych kubaturowych i drogowo-mostowych, kolejowych oraz inżynierii sanitarnej.
Następne
Polityka Prywatności