Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 44
ProgramOpis
Program Praktyk Letnich Danone
Do udziału w Programie Rozwoju Talentów zaproszeni są studenci IV i V roku oraz absolwentci, którzy biegle posługują się językiem angielskim oraz chcą nawiązać dłuższą współpracę z firmą.
Program Praktyk Letnich MARS
Program Praktyk Letnich to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.
Program Praktyk Letnich Skanska
Program Praktyk Letnich kierowany jest do studentów kierunków technicznych i ekonomicznych, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie pracując w gronie najlepszych specjalistów w branży budowlanej.
Program Praktyk Letnich w fabryce Reckitt Benckiser
Program Praktyk przeznaczony jest dla osób, które są absolwentami lub studentami 4-5 roku (kierunki ekonomiczne oraz techniczne) i chciałyby zostać pracownikami RB.
Program Praktyk Nivea
Oferta skierowana do studentów III roku studiów, bardzo dobrze znających język angielski. Rekrutacja na praktyki prowadzona jest zarówno w ciągu roku akademickiego jak i w okresie letnim.
Program Praktyk Polskiej Rady Biznesu
Polpharma została partnerem 8 edycji prestiżowego programu stażowego „Program Kariera”, organizowanego przez Polską Radę Biznesu. Na studentów czeka 50 atrakcyjnych, płatnych staży w największych polskich firmach, w tym w Polpharmie.
Program Praktyk Studenckich Orlen
Program skierowany do studentów lub absolwentów chcących odbyć praktyki w Polskim Koncernie Naftowym Orlen. Czas praktyki to 8 godzin dziennie przez okres od 4 do 8 tygodni.
Program Praktyk Studenckich Pilkington
Program daje możliwość uczestniczenia w praktykach wakacyjnych bądź śródrocznych. Czas ich trwania to 1-3 miesięcy.
Program Praktyk Studenckich Wavin Polska
Program adresowany jest do studentów ostatnich lat wszystkich kierunków studiów i typów uczelni. Praktyki są bezpłatne i można odbywać je cały rok.
Program Praktyk Wakacyjnych
Do programu mogą przystąpić studenci IV lub V roku studiów. Wybrany przez studenta projekt realizowany jest w wybranym dziale pod okiem Mentora, specjalisty lub menedżera w danym Dziale.
Program Praktyk Wakacyjnych Colgate
Colgate-Palmolive organizuje 3-miesięczne płatne Praktyki Wakacyjne dla najzdolniejszych studentów ostatnich lat studiów i absolwentów.
Program Rozwoju Kompetencji Menedżerskich
Celem trwającego dwa lata Programu jest jak najszybsze i najlepsze przygotowanie jego uczestników do objęcia w przyszłości kluczowych stanowisk menedżerskich.
Program Rozwoju Specjalistów
Program Rozwoju Specjalistów w dziale Inżynieryjnym kierowany jest dla studentów lub absolwentów, których interesuje zarządzanie projektami inżynieryjnymi, projektowanie i budowa linii, usprawnianie i optymalizacja urządzeń i procesów oraz poprawa bezpieczeństwa i ergonomii.
Program Rozwoju Talentów
Do udziału w Programie Rozwoju Talentów zaproszeni są studentci IV i V roku oraz absolwenci, którzy biegle posługują się językiem angielskim oraz chcą nawiązać dłuższą współpracę z firmą.
Program Stażowy - Grupa Żywiec
Podczas rocznego, płatnego Programu Stażowego w Grupie Żywiec: zdobędziesz ogromne doświadczenie w międzynarodowej firmie oraz otrzymasz umowę o pracę oraz wynagrodzenie!
Program Stażowy Nivea
Oferta skierowana do studentów IV – V roku oraz absolwentów kierunków ekonomicznych lub technicznych ze specjalnością i zainteresowaniami z danego obszaru.
Poprzednie
Następne
Polityka Prywatności