Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 24
ProgramOpis
BOLS Generation Challenge
Ogłoszony przez Grupę CEDC program skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków związanych z marketingiem i zarządzaniem. Jego głównym założeniem jest pozyskanie i wyszkolenie najlepszych kandydatów do pracy w teamie kreatywnym wódki i likierów BOLS.
Graduate Development Program Reckitt Benckiser
Program Praktyk przeznaczony jest dla absolwentów kierunków ekonomiczne, technicznych lub zarządzania mających za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe (praktyki/staże).
Leadership Development Programme
3-letni program menedżerski Leadership Development Programme dla wybitnych osób, na który można aplikować przez cały rok.
Lifeblood Development Program
Program rozwojowy kadry managerskiej i specjalistycznej jest przeznaczony dla osób kończących studia gotowych do międzynarodowej ścieżki kariery. Skierowany jest do absolwentów studiów technicznych i ekonomicznych trwający dwa lata.
Program absolwencki BRE Bank
Program adresowany jest do wąskiego grona uczestników, studentów 5 roku studiów wyższych lub absolwentów, którzy posiadają od 6 do 12 miesięcy doświadczenia zawodowego i są zainteresowani rozwojem w ramach struktury BRE Banku.
Program Ambasadorski BRE Banku
Program skierowany jest studentów 2-5 roku studiów wyższych, aktywnych w środowisku akademickim. Istnieje duża szansa nawiązania dłuższej współpracy w ramach płatnego stażu.
Program Managerski BAT
Celem Programu Managerskiego jest przygotowanie kandydatów do pełnienia funkcji kierowniczych w British American Tobacco. Program Managerski to 2 lata pełne wyzwań i bardzo intensywnego rozwoju.
Program Praktyk Biuro Główne Reckitt Benckiser
Program oferuje płatne praktyki dla studentów 3-5 roku kierunków ekonomia, finanse, marketing, zarządzanie, znających bardzo dobrze język angielski.
Program Praktyk BRE Bank
Program praktyk skierowany jest do studentów, którzy ukończyli min. II rok studiów, ambitnych, zaangażowanych w realizację powierzonych zadań, samodzielnych i wyróżniających się wysoką kulturą osobistą oraz entuzjazmem.
Program Praktyk Letnich BAT
Do udziału w programie zaproszeni są studenc II-V roku dowolnych kierunków studiów
z minimum dobrą znajomością języka angielskiego, podchodzących do zadań z energią, entuzjazmem i zaangażowaniem.
Program Praktyk Letnich Cyfrowy Polsat
Program skierowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów, co najmniej III roku. Cyfrowy Polsat stwarza możliwości wyboru obszaru praktyk począwszy od IT i nowych technologii, poprzez finanse i księgowość oraz marketing, aż do obsługi klienta i sprzedaży.
Program Praktyk Letnich MARS
Program Praktyk Letnich to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.
Program Praktyk Letnich w fabryce Reckitt Benckiser
Program Praktyk przeznaczony jest dla osób, które są absolwentami lub studentami 4-5 roku (kierunki ekonomiczne oraz techniczne) i chciałyby zostać pracownikami RB.
Program Praktyk Studenckich Orlen
Program skierowany do studentów lub absolwentów chcących odbyć praktyki w Polskim Koncernie Naftowym Orlen. Czas praktyki to 8 godzin dziennie przez okres od 4 do 8 tygodni.
Program Praktyk w T-Mobile
Do programu przyjmowani są studenci III, IV oraz V roku studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych do 26 roku życia. Praktyki odbywane w PTC są bezpłatne. Między Polską Telefonią Cyfrową SA a studentem podpisywane jest obustronne porozumienie na okres od 2 do 3 miesięcy.
Program Praktyk Wakacyjnych
Do programu mogą przystąpić studenci IV lub V roku studiów. Wybrany przez studenta projekt realizowany jest w wybranym dziale pod okiem Mentora, specjalisty lub menedżera w danym Dziale.
Następne
Polityka Prywatności