Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 24
ProgramOpis
Program Praktyk Wakacyjnych Colgate
Colgate-Palmolive organizuje 3-miesięczne płatne Praktyki Wakacyjne dla najzdolniejszych studentów ostatnich lat studiów i absolwentów.
Program Praktyk Wakacyjnych Concordia
Oferta skierowana jest do studentów IV i V roku studiów. Program umożliwia sprawdzenie umiejętności i wiedzy w dziedzinach takich jak finanse, administracja, prawo, ewidencja danych, marketing, sprzedaż, kadry, ubezpieczenia oraz likwidacja szkód i inne.
Program Rozwoju Kompetencji Menedżerskich
Celem trwającego dwa lata Programu jest jak najszybsze i najlepsze przygotowanie jego uczestników do objęcia w przyszłości kluczowych stanowisk menedżerskich.
Program Rozwoju Specjalistów
Program Rozwoju Specjalistów w dziale Inżynieryjnym kierowany jest dla studentów lub absolwentów, których interesuje zarządzanie projektami inżynieryjnymi, projektowanie i budowa linii, usprawnianie i optymalizacja urządzeń i procesów oraz poprawa bezpieczeństwa i ergonomii.
Program Stażowy "Cyfrowa Kariera"
Program Stażowy to oferta dla studentów ostatniego roku studiów i absolwentów, którzy chcą się zaangażować w ciekawie projekty, a tym samym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Program Stażowy BRE Bank
Program adresowany jest do wszystkich studentów i absolwentów, którzy odbyli praktyki w BRE Banku i są zainteresowani dalszym rozwojem i pogłębianiem wiedzy w wybranej przez siebie dziedzinie.
Rośnij z nami
„Rośnij z nami” to program stażowy Agory dla młodych, ambitnych osób, które chcą rozpocząć karierę zawodową w nowoczesnej firmie. Mogą w nim wziąć udział studenci ostatnich lat oraz tegoroczni absolwenci wszystkich kierunków studiów.
Ucz się i pracuj
Ucz się i pracuj – program dla uczniów i studentów. Po ukończeniu nauki istnieje możliwość kontynuowania kariery w Carrefour Polska. Na najlepszych pracowników czekają miejsca w programie managerskim „Akademia Kapitana” – przygotowującym do objęcia stanowiska Managera Działu.
Poprzednie
Polityka Prywatności