Akademia Alior

„Akademia Alior” to trzymiesięczny program stażowy skierowany do młodych, przedsiębiorczych i odważnych osób, które po zakończeniu stażu będą mogły pełnić w Alior Banku rolę Bankiera Klienta Indywidualnego / Bankiera Produktów Kredytowych jak i Młodszego Menedżera Klienta Biznesowego.

Staż „Akademia Alior” (staż w oddziałach Alior Banku w całym kraju)

Do 2010 roku odbyło się pięć edycji Akademii Alior. Łącznie wzięło w nich udział ponad 140 osób. W tym momencie większości z nich kontynuuje współpracę w z Alior Bankiem na różnych stanowiskach (Bankier Klienta Indywidualnego, Bankier Klienta Zamożnego, Młodszy Menadżer Klienta Biznesowego).

Uczestnicy programu będą mieli możliwość poznania realiów pracy Bankierów, zdobędą ciekawe doświadczenie, jak również nowe umiejętności. Nowością w VI edycji jest możliwość realizacji stażu w Regionalnych Centrach Biznesowych i Oddziałach Private Banking.

Profil kandydata – absolwenci lub studenci 5 roku, chcący pracować w bezpośrednim kontakcie z klientem, których mocne strony to przedsiębiorczość, samodzielność i otwartość na rozwój. Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad rachunkowości, podstaw analizy finansowej i produktów bankowych. Poszukiwane są osoby dyspozycyjne – stażyści będą zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Komentarze
Polityka Prywatności