ING International Talent Programme

Działalność firmy: usługowa
Branża firmy: finanse i bankowość
Firma: ING Bank Śląski
Profil pracodawcy: Profil pracodawcy

Program ING International Talent Programme, skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat, którzy chcą rozwijać się w sposób zaplanowany i efektywnie wykorzystać swój potencjał od początku kariery zawodowej!Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice

Program to zaplanowana 3-letnia ścieżka szybkiego rozwoju, która zaprowadzi Cię prosto do serca biznesu. Poznasz różne działy naszej organizacji. Staniesz się członkiem grupy projektowej, będziesz przewodził takiej grupie lub pracował w zespole ekspertów, biorąc na siebie odpowiedzialność za wyniki i wnosząc w ten sposób swój realny wkład w prowadzone w ING Banku Śląskim projekty. Dodatkowo zaproponujemy Ci szereg działań rozwojowych oraz wsparcie i doradztwo w wyborze najlepszej dla siebie ścieżki spośród oferowanych przez ING Bank Śląski. 

Do programu zapraszamy osoby, które:
  • ukończyły bądź wkrótce ukończą studia magisterskie, 
  • mają doświadczenie zawodowe nie dłuższe niż dwa lata, 
  • posługują się płynnie językiem angielskim, 
  • mogą pochwalić się ciekawymi doświadczeniami z okresu studiów (np. działalność w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, stypendia/praktyki zagraniczne, osiągnięcia sportowe, udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach). 

Najważniejsze jednak dla nas jest to, jaką jesteś osobą. Szukamy ludzi, którzy chcą i lubią się uczyć, są zorientowani na rozwój i otwarci na nowe doświadczenia. Stawiamy na osoby samodzielne, posiadające inicjatywę i potrafiące przyjmować na siebie odpowiedzialność.

Jeśli ten profil opisuje Twoją osobę, zapoznaj się z naszą pełną ofertą i prześlij wypełniony formularz aplikacyjny na adres iitp@ingbank.pl

Szczegółowe informacje na stronie: www.ingbank.pl/iitp

Komentarze
Polityka Prywatności