Warsztaty Umiejętności - Grupa Żywiec

Grupa Żywiec od kilku już lat prowadzi Warsztaty Umiejętności dla studentów, którzy są zainteresowani swoim rozwojem i zdobywaniem nowych kompetencji.


Warsztaty Umiejętności


Ambitnie
myślisz o swojej zawodowej przyszłości?

Interesuje Cię doskonalenie Twoich umiejętności i zdobywanie nowych kompetencji?

Chcesz dołączyć do elitarnej grupy potencjalnych stażystów i współpracowników Grupy Żywiec?

Weź udział w Warsztatach Umiejetności Grupy Żywiec!


Dlaczego Warsztaty Umiejętności?

W Grupie Żywiec zawsze potrzebujemy nowych, wartościowych pracowników. Nie każdy talent można rozpoznać na pierwszy rzut oka, nie wszyscy młodzi ludzie w pełni uświadamiają sobie swoje predyspozycje. Chętnie szukamy nieoszlifowanych diamentów i temu między innymi służą nasze warsztaty. Spośród uczestników rekrutujemy również kandydatów na roczny staż, przygotowujący do pracy na samodzielnym stanowisku. Większość stażystów otrzymuje potem ofertę pracy w Grupie Żywiec.


Jak to wygląda?

Warsztaty Umiejętności to całodniowe szkolenie podzielone na dwa moduły:

1. Pierwszy przygotowuje uczestników do jak najefektywniejszego zmierzenia się z procesem rekrutacyjnym w Grupie Żywiec.

2. Drugi poświęcony jest zagadnieniom związanym z doskonaleniem własnych kompetencji komunikujących i rozwijaniem swojej kreatywności (tematy drugiej części różnią się w poszczególnych lokalizacjach).

Warsztaty odbywają się w grupach do 12 osób i są prowadzone przez pracowników działu HR Grupy Żywiec. Kameralna formuła zajęć pozwala na bezpośrednią komunikację między trenerem a uczestnikami i na wyczerpujące przejście przez wszystkie obszary tematyczne szkolenia.


Gdzie i kiedy?

Kolejna edycja Warsztatów odbędzie się w IV kwartale 2013r. na terenie calej Polski.


Dla kogo?

Na Warsztaty zapraszamy studentów trzeciego roku i studiów magisterskich. Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnicy są kwalifikowani na podstawie jakości zgłoszeń.

Komentarze
Polityka Prywatności