Praktyka z Lwem

Działalność firmy: usługowa
Branża firmy: finanse i bankowość
Firma: ING Bank Śląski
Profil pracodawcy: Profil pracodawcy

Praktyka z Lwem jest programem płatnych praktyk skierowanym do studentów 3, 4 lub 5 roku z różnych kierunków studiów. Program organizowany jest w okresie wakacji i trwa 2-3 miesiące. Praktyki odbywają się w Warszawie lub Katowicach w ponad 30 departamentach funkcjonujących w strukturach organizacyjnych ING Banku Śląskiego.

Praktyka z Lwem to propozycja dla osób, które chcą sprawdzić się uczestnicząc w praktykach w dużej, międzynarodowej korporacji finansowej, widzieć rezultaty swojej pracy i dostrzegać jej wartość z perspektywy funkcjonowania całej organizacji. Wierzymy, że studenci mogą wnieść do naszej firmy nowe pomysły, innowacyjne rozwiązania, zapał i energię. W zamian proponujemy Ci uczestnictwo w ciekawych, pełnych wyzwań  zadaniach w dziedzinie bankowości. Dzięki temu zdobędziesz cenne doświadczenie, które zaowocuje w późniejszym życiu zawodowym. Dodatkowo zaprosimy Cię do udziału w szkoleniu z umiejętności miękkich.

Jako uczestnik programu Praktyka z Lwem będziesz mieć swojego opiekuna, który wdroży Cię w pracę w danym dziale, wyznaczy zadania do realizacji podczas praktyki, wesprze w rozwiązywaniu trudniejszych problemów, a po zakończeniu okresu praktyki przekaże Ci swoje spostrzeżenia odnośnie Twoich mocnych stron i obszarów wymagających jeszcze poprawy.

Komentarze
Polityka Prywatności