Programy i Projekty HR
dla studentów i absolwentów - serwis archiwalny

znalezionych: 104
ProgramOpis
Kurs na Kulturę
Kurs na Kulturę to program skierowany do studentów, absolwentów i młodych pracowników naukowych. Program proponuje działania wiążące się z przedsiębiorczością, aktywnością zawodową i twórczą realizowaną w sektorze kultury.
Leadership Development Programme
3-letni program menedżerski Leadership Development Programme dla wybitnych osób, na który można aplikować przez cały rok.
Lepszy widok na pracę
Program kierowany jest do studentów III, IV, V roku studiów oraz absolwentów. Uczestnik w ciągu 2 miesięcy zbierają cenne doświadczenie w Działach Marketingu, IT, Interfejsu Użytkownika, Rozwiązań Mobilnych, Personalnym, Badań i Rozwoju, Współpracy z Klientem, Zarządzania Projektami.
Letni Program Stażowy Tieto
Program przeznaczony dla studentów kierunków informatycznych. Czas trwania praktyk to od 4 do 12 tygodni w czasie wakacji.
Letnie Praktyki Menadżerskie P&G
Program skierowany do studentów 3, 4 lub 5 roku, znającego dobrze język angielski, dzięki któremu można zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, prowadząc samodzielnie projekt biznesowy.
Lifeblood Development Program
Program rozwojowy kadry managerskiej i specjalistycznej jest przeznaczony dla osób kończących studia gotowych do międzynarodowej ścieżki kariery. Skierowany jest do absolwentów studiów technicznych i ekonomicznych trwający dwa lata.
Management Trainee Program
Praktyki trwają od 3 miesięcy do 12 miesięcy i można odbywać je w ciągu całego roku w różnych działach (Badania Naukowe, Operacje, Finanse, Systemy Informatyczne, Marketing, Sprzedaż, Komunikacja, Zasoby Ludzkie).
Millennium Bankers
Millennium Bankers jest programem praktyk skierowanym do studentów 3 - 5 roku, którzy wiążą swoją karierę zawodową z obszarem bankowości.
MOST
Program MOST jest adresowany do studentów, którzy pragną realizować swoje zainteresowania naukowe poza macierzystym Uniwersytetem. Pozwala on na odbycie semestralnych lub rocznych studiów, a także zaliczenie co najmniej jednego przedmiotu (wówczas pozostałe przedmioty student zalicza w Uczelni macierzystej) na innym polskim Uniwersytecie biorącym udział w programie.
OdLOTowy Staż
Program skierowany dla studentów studiów magisterskich lub absolwentów, ambitnych, kreatywnych, odpowiedzialny, lubiący wyzwania i pracę zespołową oraz znających język angielski.
Orange graduate programme
Utworzony w 2002 roku, "Orange graduate programme" to atrakcyjny system rekrutacji zaprojektowany dla świeżych absolwentów z najlepszych szkół międzynarodowych / kursów biznesowych studiów.
Praktyka w Ośrodku Dokumentacji i Zbiorów Programowych
Program to 1-3 miesięczna, bezpłatna praktyka dla studentów 5 roku lub absolwentów kierunków takich jak: Archiwistyka, Bibliotekoznawstwo, Informacja Naukowa, Historia.
Praktyka z Lwem
Praktyka z Lwem jest programem płatnych praktyk skierowanym do studentów 3, 4 lub 5 roku z różnych kierunków studiów. Program organizowany jest w okresie wakacji i trwa 2-3 miesiące. Praktyki odbywają się w Warszawie lub Katowicach w ponad 30 departamentach funkcjonujących w strukturach organizacyjnych ING Banku Śląskiego.
Program absolwencki BRE Bank
Program adresowany jest do wąskiego grona uczestników, studentów 5 roku studiów wyższych lub absolwentów, którzy posiadają od 6 do 12 miesięcy doświadczenia zawodowego i są zainteresowani rozwojem w ramach struktury BRE Banku.
Program Adaptacji Zawodowej
Uczestnik ma szansę praktycznego sprawdzenia nabytej w trakcie studiów wiedzy oraz osobistych predyspozycji, jak i również możliwość uzyskania informacji na temat działalności i struktury Grupy Chemicznej Ciech oraz specyfiki pracy w branży chemicznej.
Program Ambasadorski Banku Pekao S.A.
Bank Pekao SA oferuje wiele możliwości rozwoju. Program Ambasadorski pozwoli zrealizować kreatywne pomysły we współpracy z ekspertami z dziedziny marketingu i PR.
Poprzednie
Następne
Polityka Prywatności